İade ve Değişim Politikası

TESLİMAT

Sipariş verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?

Hemen Teslim ve İndirim kategorisinden oluşturulan siparişler 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ön Sipariş kategorisinden oluşturulan siparişler 8-15 iş günü içerisinde teslim edilir. 

www.satenforma.com adresimizde bulunan tüm ürünlerin açıklama kısmında teslim süreleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

 

DEĞİŞİM

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ? 

www.satenforma.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi teslim tarihinden itibaren 3 iş günüdür.

Ürünlerimiz abiye, özel gün kıyafetleri sınıfındadır bu sebeple ürünlerimizde iade yoktur. 

 

 

“Ön Sipariş” Kategorisinde İade ya da Değişim Var Mı? ?

“Ön Sipariş” kategorimizden satın aldığınız ürünler siparişiniz üzerine hazırlanıp ithal edilmekte ve ne yazık ki iade yapılmamaktadır. Hemen teslimde bulunan başka model veya beden ile değişim yapılabilmektedir. Lütfen siparişlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak veriniz. Aksi takdirde satış sözleşmemizi kabul etmiş sayılacaksınız.

 

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1- Değişim talebinizi sipariş numaranız ile beraber info@satenforma.com mail adresimize iletmeniz gerekmektedir.

2- En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacak ve adres bilgilerimiz iletilecektir. 

3- 3 iş günü içerisinde değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri size iletmiş olduğumuz adrese kargo ücreti size ait olacak şekilde kargolamanız gerekmektedir.

4- Değişim kargosu tarafımıza ulaştığında kontrolleri yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir, yeni ürününüz hazırlanıp size gönderilecektir.

5- Değişimde kargo ücreti satıştaki ürün fiyatlandırma politikamız gereği kesinlikle müşterilerimize aittir. Karşı ödemeli gönderilen kargolar, kabul edilmemektedir.

 

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

 

1- Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır.

  

 

İPTAL & İADE

Siparişim söylenen süre içinde kargoya teslim edilmedi, İptal edebilir miyim? 

Tabii ki, özellikle ön sipariş kategorisinden oluşturulan siparişlerde 10-15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmemiş siparişinizi doğrudan İPTAL hakkınız vardır. Aynı şekilde Hemen Teslim kategorisinden oluşturulan siparişlerde de kargoya teslim edilmeden önce İPTAL hakkınız mevcuttur. Sipariş durumunuzu kontrol edip Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek süreci hızlandırabilirsiniz.

 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş, Ne yapmalıyım? 

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Olası bir durumda ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Durum Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

HIZLI KARGO

Siparişiniz 7 günde elinizde

ÖZEL ÜRETİM

Kişiye Özel Üretim

YÜKSEK KALİTE

İpek ve Likralı Saten

GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ

3D Secure ile güvenli alışveriş

Saten Forma bir Pscience İlaç ve Sağlık Hizmetleri Limited Şti. markasıdır.

Sepetim
Start typing to see products you are looking for.